AKTUALNOŚCI

Aktualności, WYDARZENIA, artykuły tematyczne ORAZ porady dotyczące PLANBAR, TIM I INNYCH PRODUKTÓW

Zespół BIMplatform życzy wesołych świąt!

Niech Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok przyniosą Państwu i Państwa Rodzinom szczęście i zdrowie.
Życzymy, aby w tym najpiękniejszym okresie znaleźli Państwo wiele powodów do radości.

Zespół BIMplatform

Moduł PLANBAR: MEP ASSISTANT

MODUŁ Planbar “MEP Assistant” upraszcza łączenie modelu z elementów prefabrykowanych z elementami MEP
(wod.-kan., wentylacji, elektrycznych i mechanicznych).
Po konwersji modelu instalacji w natywne elementy Planbar, model MEP zostanie natychmiastowo dodany do konstrukcji prefabrykowanej. Wszystkie kolizje i poprawki (otwory, otwory z odsunięciem, elementy gotowe) zostaną dodane i będą uwzględnione w dokumentacji. Więcej informacji>>>

PROMOCJA:

AKTUALIZACJA DO PLANBAR 2019 oraz
BIM BOOSTER i MEP ASSISTANT w promocji

Tylko teraz, przy zakupie Planbar 2018, dostaniesz wersję 2019 gratis!
Aktualizacja obowiązuje od 01.11.2018 do 14.12.2018 (do pojawienia się nowej wersji) i należy posiadać oprogramowanie Allplan 2019 jako bazę.

Ponadto, moduły Planbar “BIM Booster” do synchronizacji zmian (atrybutów, zmian geometrii, zbrojenia, elementów gotowych) między elementami oraz moduł “MEP Assistant”, pozwalający połączyć model 3D  [plików 2D] instalacji z modelem architektonicznym/konstrukcyjnym w programie Planbar, w okazyjnie niskich cenach. Dowiedz się więcej na temat promocji. 

PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI OPROGRAMOWANIA PLANBAR I TIM
w ramach Forum konstrukcji i architektury

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu “Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury”, w ramach którego odbędą się 4 bezpłatne seminaria poświęcone rozwiązaniom BIM do wspomagania procesu projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych.

W trakcie seminariów specjaliści z zakresu technologii BIM zaprezentują najnowsze programy (m.in.: Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, SCIA Engineer 18, GstarCAD 2019, Lumion 9). Po raz pierwszy w ramach forum zostaną zaprezentowane programy Planbar i TIM firmy Precast-Software Engineering. Rejestracja na wydarzenie.

 

PREMIERA OFICJALNEGO PODRĘCZNIKA PLANBAR

Firma BIM platform informuje o przygotowaniu oficjalnego podręcznika PLANBAR w języku polskim. Podręcznik będzie zawierał zasady użytkowania oprogramowania PLANBAR w wersji 2019 i będzie dostępny od końca stycznia 2018. 
W podręczniku zostanie omówionych kilka przykładów, dzięki którym można będzie zrozumieć ogólne zasady postępowania w obsłudze programu PLANBAR.
Nowi klienci, którzy zakupili PLANBAR 2019 przez BIMplatform, otrzymają podręcznik za darmo.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zachęcamy do zapisania się do newslettera BIM platform, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z informacjami o naszych produktach. Będziemy przesyłać najciekawsze informacje o: wydarzeniach branżowych, warsztatach, szkoleniach, promocjach oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

 

PROMOCJA:

DETAILING oraz BIM BOOSTER w promocyjnej cenie

Poznaj nowe możliwości projektowania z modułami programu PLANBAR: DETAILING oraz BIM Booster. Z tymi modułami masz możliwość zautomatyzowania swojego procesu projektowania m.in. możesz zidentyfikować, zdefiniować, zamieniać, zorientować, zsynchronizować i pracować wg. własnego uznania. Z modułami programu PLANBAR, możesz dostosować swój proces projektowania i zaoszczędzić czas.  Dowiedz się więcej na temat promocji.

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ PRECAST SOFTWARE ENGINEERING 

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą PRECAST-SOFTWARE ENGINEERING w zakresie przedstawicielstwa firmy w Polsce. Od ponad 30 lat firma PRECAST-SOFTWARE ENGINEERING wspiera klientów swoimi rozwiązaniami know-how w zakresie projektowania elementów prefabrykowanych. Rozwiązania te gwarantują wysoki poziom automatyzacji i najwyższą wydajność przy projektowaniu wszystkich rodzajów elementów prefabrykowanych.

Materiały graficzne pochodzą ze strony
www.precast-software.com