Prefabrykacja – PLANBAR

O BIM platform

ZAUFANIE KLIENTÓW JEST DLA NAS KLUCZOWE

BIM platform to zespół certyfikowanych specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w zakresie zastosowania narzędzi działających zgodnie z technologią BIM. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować własną metodykę wdrażania technologii BIM. Kierujemy się rozwiązaniami, które uważamy za najbardziej przejrzyste i zintegrowane.

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem ALLPLAN Software Engineering GmbH, Competence Center Allplan Precast oraz partnerem w sprzedaży i merytorycznym partnerem firmy TMSys Sp. z o.o.. Ponadto ściśle współpracujemy z instytucjami edukacyjnymi oraz prowadzimy badania naukowe, dotyczące m. in. zastosowania nowoczesnych materiałów w budownictwie.

Aby zapewnić najwyższy standard usług, posiadamy osobne, dedykowane programy dla specjalistów z różnych branż. Oprogramowanie i systemy, które oferujemy są ze sobą w pełni kompatybilne. Oprogramowanie, które oferujemy klientom, jest wykorzystywane przez naszych specjalistów do codziennej pracy, dzięki czemu dobrze znamy jego zastosowanie w praktyce i potrafimy w pełni korzystać z jego możliwości.

Poza wspomaganiem procesów projektowych i wykonawczych, mamy w ofercie różnorodne usługi doradcze przy wdrażaniu rozwiązań BIM. Jesteśmy niezwykle dumni z poziomu usług świadczonych naszym Klientom oraz z szerokiej gamy kursów opracowanych przez naszych ekspertów. Doświadczenie w przeprowadzeniu setek szkoleń i warsztatów pozwoliło nam utworzyć wiele różnorodnych programów nauczania, które są dopasowane do wymagań Klientów i uwzględniają wszystkie niezbędne zakresy. Nasze szkolenia pozwalają osobom początkującym zacząć pracę w sposób najbardziej efektywny, a osobom na bardziej zaawansowanym poziomie znacznie ją usprawnić.

W przypadku pytań, możecie Państwo skontaktować się z nami pod numerem: +48600572552, mail: info@bimplatform.pl lub wypełnić formularz kontaktowy.

 

FIRMA BIM PLATFORM

 

AUTORYZOWANY PARTNER

Autoryzowany partner ALLPLAN
Allplan Software Engineering GmbH
Competence Center Allplan Precast