Prefabrykacja – PLANBAR

Szkolenia

CERTYFIKOWANE SZKOLENIA ALLPLAN PRECAST

Jesteśmy niezwykle dumni z poziomu usług świadczonych naszym Klientom oraz z szerokiej gamy kursów opracowanych przez naszych ekspertów. Doświadczenie w przeprowadzeniu setek szkoleń i warsztatów pozwoliło nam utworzyć wiele różnych programów nauczania, które są dopasowane do wymagań Klientów i uwzględniają potrzebne tematy. Nasze szkolenia pozwolą osobom początkującym zacząć pracę w sposób najbardziej efektywny, a osobom na bardziej  zaawansowanym poziomie usprawnić ją. 

Doświadczone osoby prowadzące pokażą, jak zautomatyzować swoją pracę i tym samym przyspieszyć proces projektowania. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski oraz online.

Podczas szkolenia uczestnicy dodatkowo otrzymają certyfikaty i materiały edukacyjne, które pomogą im utrwalić zdobyte na szkoleniu umiejętności.

1 dzień x 8h (akademickich)
Szkolenie pozwoli osobom, które tylko zaczynają pracę w  Allplan Precast uzyskać wiedzę niezbędną dla szybkiego startu.

2 dni x 8h (akademickich)
Szkolenie średnio zaawansowane pomoże osobom uczącym się utrwalić i zwiększyć wiedzę nt. oprogramowania Planbar.

Zależę od zakresu
Nasi specjaliści pomogą rozwiązać skomplikowane zagadnienia lub zrealizować wspólnie część projektu podczas szkolenia.

Doskonałe wrażenie i wyniki klientów mają decydujące znaczenie w BIM platform.

Zawsze interesują nas opinie od uczestników naszych szkoleń i dziękujemy tym, którzy przedstawili swoje uwagi. Jeśli myślisz o skorzystaniu z naszego szkolenia po raz pierwszy, jesteśmy pewni, że referencje od obecnych Klientów przekonają Cię do skorzystania z naszych usług.

Opinie od Klientów na temat szkoleń prowadzonych przez specjalistów BIM platform: