O BIM platform

Międzynarodowy zespół BIM platform to zespół certyfikowanych specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w zakresie zastosowania różnych narzędzi działających zgodnie z technologią BIM. Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować swoją własną metodykę wdrażania technologii BIM. Kierujemy się rozwiązaniami, które uważamy za  najbardziej przejrzyste i zintegrowane. Jesteśmy członkami jednego z najbardziej renomowanych stowarzyszeń wprowadzających technologię BIM w Polsce: „Stowarzyszenie BIM dla polskiego budownictwa”.

W zakresie prefabrykacji oferujemy rozwiązania firmy PRECAST SOFTWARE ENGINEERING, wspierające cały proces realizacji inwestycji, w tym zautomatyzowane możliwości projektowania prefabrykatów, przetwarzanie danych na potrzeby produkcji oraz różne możliwości logistyczne odnośnie transportu i umieszczenia komponentów na budowie.

Jesteśmy wyłącznym partnerem handlowym firmy PRECAST SOFTWARE ENGINEERING na terenie Polski. Zaczynając współpracę z firmą BIM platform, kupujecie Państwo rozwiązania bezpośrednio od producenta i umowa zawarta będzie z producentem, beż żadnych pośredników. Natomiast BIM platform konsultuje Klientów odnośnie możliwości programów oraz wspiera Klientów merytorycznie i podczas wdrażania programów dla uzyskania maksymalnej efektywności podczas korzystania z narzędzi oferowanych przez firmę-producenta.

  • Zintegrowane rozwiązania działające zgodnie z technologią BIM.
  • Różnorodne usługi doradcze przy wdrażaniu rozwiązań BIM.
  • Istnieje możliwość wdrożenia oprogramowania bezpośrednio w biurze Klienta lub zdalnie.
  • Szkolenia nt. automatyzacji procesu projektowania i zastosowania BIM w tym procesie poprzez użycie odpowiednich programów.
  • Szkolenia są na różnych poziomach: od podstawowego do zaawansowanego.
  • Warsztaty i szkoleniach w formie otwartej (dostępne za darmo dla wszystkich) oraz zamkniętej (tylko dla Klientów BIM platform).
  • Możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez naszych specjalistów i partnerów webinariach w języku polskim i angielskim.
  • Warsztaty skierowane do studentów, po zakończeniu których otrzymują oni certyfikaty.
  • Bezpłatne wsparcie techniczne oraz wsparcie priorytetowe wg. umowy „Serwis plus”.

 OFICJALNY PARTNER HANDLOWY

 

FIRMA BIM PLATFORM

 

  CZŁONEK